Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 31 d.

Aktualijos
ES IR UKRAINA
A. Pranckevičius apie Ukrainos siekį tapti ES nare: nepaisant karo, ši šalis daro stebuklus
Lietuvos ambasadorius Europos Sąjungoje (ES) Arnoldas Pranckevičius akcentuoja, kad, nepaisant Ukrainą alinančio karo, šalis deda dideles pastangas, jog taptų ES nare. Todėl ambasadorius mano, kad yra reali galimybė, jog metų pabaigoje Ukrainai pavyks pradėti derybas su ES.
Verslas
DEZINFORMACIJA
A. Pranckevičius: svarbu paneigti Rusijos dezinformaciją dėl „Kaliningrado blokados“
Lietuvai svarbu paneigti Rusijos dezinformaciją dėl „Kaliningrado blokados“ ir nepasiduoti siekiui sukelti paniką, sako Lietuvos ambasadorius Europos Sąjungoje (ES) Arnoldas Pranckevičius.
Pasaulis
NARYSTĖ ES
A. Pranckevičius: tikėtina, kad EK rekomenduos suteikti Ukrainai kandidatės statusą
Lietuvos ambasadorius Europos Sąjungoje (ES) Arnoldas Pranckevičius sako, jog Europos Komisija (EK) penktadienį turėtų pateikti teigiamą išvadą dėl šalies kandidatės statuso Ukrainai.
NT ir energetika
ENERGETINIS SAUGUMAS
A. Pranckevičius apie energetinės priklausomybės mažinimą: Lietuva atliko visus darbus
Atsisakydama energetinės priklausomybės nuo Rusijos, Lietuva jau atliko visus reikalingus darbus, sako Lietuvos ambasadorius Europos Sąjungoje (ES) Arnoldas Pranckevičius.
Aktualijos
URM
Naujuoju užsienio reikalų viceministru paskirtas R. Karoblis
Naujuoju užsienio reikalų viceministru paskirtas Raimundas Karoblis, ketvirtadienį pranešė ministerija (URM).
Aktualijos
ES
G. Nausėda paskyrė A. Pranckevičių ambasadoriumi ES
Prezidentas Gitanas Nausėda paskyrė iki šiol užsienio reikalų viceministru dirbusį diplomatą Arnoldą Pranckevičių ambasadoriumi Europos Sąjungoje (ES).
Aktualijos
AMBASADORIUS PRIE ES
Ambasadoriumi prie ES siūloma skirti užsienio reikalų viceministrą A. Pranckevičių
Ambasadoriumi prie Europos Sąjungos (ES) siūloma skirti užsienio reikalų viceministrą Arnoldą Pranckevičių.
Aktualijos
MIGRANTAI
A. Pranckevičius: prireikus ES įvestų ir daugiau sankcijų Baltarusijai
Užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius tvirtina, kad Europos Sąjungai ruošiantis įvesti sankcijas Baltarusijai dėl neteisėtos migracijos į Bendriją organizavimo, ES parengusi ir dar daugiau ribojimų, jei Minsko elgesys nesikeis.
Komentarai
ĮŽVALGOS
Skaitmeninės bado žaidynės
„Bado žaidynių“ trilogijoje piešiamas distopinis pasaulis, kuriame herojai yra priversti kovoti už išlikimą, vadovaudamiesi tik džiunglių įstatymais. Ar įmanoma išgyventi
Aktualijos
EUROPOS SĄJUNGOS PARAMA
EK atstovybės Lietuvoje vadovas A. Pranckevičius: „Krizės mus sustiprina“
„Europa gimsta krizėse – krizės mus sustiprina, krizėse Europa atranda naują dvasią, naują lyderystę, naujas jėgas ir kompetencijas“, – taip antradienį IQ ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtame forume „Kam krizė atneš sėkme: regionams ar (ir) sostinei?“ kalbėjo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. 
Verslas
IQ FORUMAS
A. Pranckevičius: „Augs nedarbas, valstybės skola ir biudžeto deficitas“
„Ši krizė, palyginti su 2008–2009 m. krize, yra labai staigi ir palietė visus sektorius“,– teigė Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės
Aktualijos
GEROVĖS VALSTYBĖ
Pasitikėjimas, švietimas ir kiti priedai
Ant gerovės valstybės idėjos gulant laikotarpio tarp rinkimų dulkėms, žurnalas IQ inicijuoja plačią diskusiją apie piliečių, verslo ir valstybės bendradarbiavimą
Pasaulis
EUROPOS KOMISIJA
Naujoji Europos Komisija: žalia, skaitmeninė ir žmogiška
Tokią Bendrijos viziją pieš naujoji Europos Komisija (EK). Be valstybių paramos ji bus neįmanoma.
Kava su IQ
A. Pranckevičius: „Metas Kauno mokslininkams keltis nuo atsarginių suolelio ir išbėgti į aukščiausio europinio lygio areną“
Investicijos į mokslą, technologijas ir inovacijas atsiperka su kaupu, neabejoja Europos Komisijos (EK) atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis pasakojo apie naujajame ES biudžete numatomas galimybes. Ne tik Lietuvai, bet ir Kaunui.
Aktualijos
Ekspertai dalija patarimus Panevėžio miestui: nesėdėkite rankų sudėję – ieškokite galimybių
Daugiau iniciatyvos, motyvacijos ir nuoseklumo – tai receptas, kurį Panevėžio miestui siūlo ekonomistai, darbo rinkos ekspertai ir mokslo įstaigų atstovai. Geriausių rezultatų esą galima pasiekti tada, kai bendradarbiaujama. Apie tai Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmas ir žurnalas IQ kvietė diskutuoti forume „Panevėžys 2018: Laikas perjungti aukštesnę pavarą“.
ŽYMA
ARNOLDAS PRANCKEVIČIUS