Meniu
Prenumerata

šeštadienis, sausio 28 d.

Pasaulis
UKRAINA IR VOKIETIJA
A. Baerbock: Vokietija pasirengusi leisti Lenkijai nusiųsti Kyjivui tankų „Leopard“
Vokietija yra pasirengusi leisti Lenkijai nusiųsti Ukrainai vokiečių gamybos tankų „Leopard“, jei Varšuva pateiktų tokį prašymą, sekmadienį sakė vokiečių užsienio reikalų ministrė Annalena Baerbock.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis ragina sąjungininkus sparčiau tiekti ginklus
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį kalbėdamas JAV surengtam šalių donorių susitikimui ragino sąjungininkes Vakaruose spartinti ginklų pristatymą, jo šaliai toliau kovojant su Rusijos invazija.
Aktualijos
LIETUVA IR UKRAINA
Laisvės premiją pelnęs V. Zelenskis: jūs nė vieną minutę neišdavėte laisvės
Lietuva nė vieną minutę neišdavė laisvės ir tai yra geriausia duoklė žuvusiems per Sausio 13-ąją, sakė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis,
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: Ukraina priešinasi „sunkesniems puolimams“ Soledare
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį pareiškė, kad jo kariai priešinosi „naujiems ir dar sunkesniems puolimams“ Soledare, netoli rytinio Bachmuto miesto, kurį Maskva jau kelis mėnesius bando užimti.
Komentarai
KOMENTARAS
Ukrainos heroizmas moko Vakarus
Prezidento Volodymyro Zelenskio prieššventinė kelionė į Vašingtoną žymi naują etapą kantriame, varginančiame ir vis dar nebaigtame Ukrainos išorinio pasaulio mokyme. Šiais metais ukrainiečiai vieną po kito griovė nusistovėjusius įsitikinimus.
Pasaulis
Po Chersono apšaudymo V. Zelenskis smerkia Rusijos terorą (atnaujinta 14.55)
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kremlius: J. Bidenas ir V. Zelenskis atsisako išklausyti „Rusijos susirūpinimą“
Po Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio istorinio vizito Jungtinėse Valstijose Kremlius ketvirtadienį pareiškė, kad Vašingtonas ir Kyjivas nesiklauso Rusijos susirūpinimo.
Aktualijos
LIETUVA IR UKRAINA
I. Šimonytė: esu tikra, kad sulauksime V. Zelenskio Lietuvoje, galbūt NATO susitikime
Premjerė Ingrida Šimonytė sako neabejojanti, kad Lietuvoje apsilankys Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, ketvirtadienį išvykęs į JAV pirmojo užsienio vizito nuo
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis planuoja vizitą JAV
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: numušti visi 13 Kyjivą atakavusių dronų
Pasaulis
JAV IR UKRAINA
J. Bidenas V. Zelenskiui patvirtino, kad JAV rems Ukrainą, kiek reikės
Volodymyras Zelenskis telefonu pasikalbėjo su Joe Bidenu ir padėkojo jam už precedento neturinčią amerikiečių karinę bei finansinę paramą Kyjivui, o JAV prezidentas pakartojo, kad jo šalis palaikys Ukrainą tiek, kiek reikės, pranešta oficialiu ukrainiečių prezidento „Telegram“ kanalu.
Pasaulis
EUROPA
„Politico“: V. Zelenskis – įtakingiausias žmogus Europoje, V. Putinas – „metų nevykėlis“
Leidinio „Politico“ paskelbto 28 įtakingiausių žmonių Europoje sąrašo pirmąją vietą užima Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, o Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui teko „metų nevykėlio“ titulas.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
„Time“ metų žmogaus titulas atiteko V. Zelenskiui ir „Ukrainos dvasiai“
Žurnalas „Time“ trečiadienį „Metų žmogaus“ titulą paskyrė ukrainiečių prezidentui Volodymyrui Zelenskiui ir „Ukrainos dvasiai“ už šalies pasipriešinimą Rusijos invazijos akivaizdoje.
Pasaulis
UKRAINA
V. Zelenskis apsilankė Slovjanske Donecko regione
Prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį apsilankė Ukrainos rytiniame Donecko regione esančiame Slovjansko mieste, kur Rusijos pajėgos jau kelis mėnesius vykdo puolimą, pranešė prezidentūra.
Pasaulis
RUSIJOS AGRESIJA
Ukraina po Rusijos smūgių skuba atkurti elektros tiekimą
Ukraina antradienį skuba visoje šalyje atkurti elektros tiekimą po naujausios Rusijos atakų bangos, surengtos atėjus žiemos šalčiams.
ŽYMA
VOLODYMYRAS ZELENSKIS