Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 1 d.

Aktualijos
PARAMA UKRAINAI
G. Landsbergis su kitų šalių kolegomis Kyjive aptarė paramą, energetinę krizę
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su kitų šalių kolegomis pirmadienį lankosi Kyjive.
Aktualijos
INTERESAI
G. Landsbergis: dėl D. Kreivio įmonės turimų „Ignitis grupės“ akcijų turi pasisakyti VTEK
Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako, kad partiečio, energetikos ministro Dainiaus Kreivio įmonės turimos „Ignitis grupės“ akcijos jam neturėtų kelti interesų konflikto, tačiau ragina palaukti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) išvadų.
Aktualijos
SANKCIJOS BALTARUSIJAI
G. Landsbergis žada kelti klausimą dėl ES sankcijų Baltarusijai griežtinimo
Vidaus reikalų ministerijai pranešus apie netinkamas sąlygas Baltarusijoje esantiems ir į Lietuvą siunčiamiems migrantams, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis žada kelti klausimą dėl Europos Sąjungos sankcijų Minskui griežtinimo.
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
Užsienio reikalų ministras G. Landsbergis atlaikė interpeliaciją
Užsienio reikalų ministras konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis antradienį atlaikė interpeliaciją Seime.
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
G. Landsbergis: bet koks Rusijos prekių tranzitas yra pažeidžiantis Lietuvos interesus
Bet koks Rusijos prekių tranzitas per Lietuvą yra pažeidžiantis šalies nacionalinio saugumo interesus, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
RAKETOS SMŪGIS LENKIJOJE
Po Rusijos smūgių Ukrainoje ir sprogimų Lenkijoje – tarpinstitucinis pasitarimas Vilniuje
Po antradienio vakarą įvykusių Rusijos atakų prieš Ukrainą ir sprogimų Lenkijoje trečiadienį Vilniuje rengiamas tarpinstitucinis pasitarimas dėl saugumo situacijos regione.
Aktualijos
NESUTARIMAI DĖL BIUDŽETO
G. Landsbergis: prezidiumo nuostata partiečiams – galutiniam biudžeto variantui
Valdančiųjų konservatorių lyderis, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad partijos prezidiumo nurodymas bendražygiams teikti kitų metų valstybės biudžetui tik su Vyriausybe suderintus pasiūlymus yra skirtas galutiniam įstatymo projekto variantui, todėl iniciatyvos partiečiams dar yra galimos.
Aktualijos
SANKCIJOS
G. Landsbergis: sankcijos Iranui – žinutė, kad ES reaguos į bandymus padėti Rusijai kare
Sankcijos Iranui už ginklų tiekimą Rusijai – žinutė, jog Europos Sąjunga (ES) reaguos į bandymus padėti agresorei kare prieš Ukrainą, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Verslas
PASAULINĖ PREKYBA
G. Landsbergis: Lietuvos siekis diversifikuoti rinkas pasiteisino
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, sako Lietuvos siekis diversifikuoti rinkas pasiteisino – sparčiai auga lietuviškų prekių eksportas ir į Indijos bei Ramiojo vandenyno regiono šalis.
Aktualijos
VIDINIAI GINČAI
TS-LKD uždraudė frakcijai Seime teikti su Vyriausybe nederintas idėjas biudžetui
Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas ketvirtadienį priėmė sprendimą įpareigoti frakcijos Seime narius balsuoti tik už tuos siūlymus kitų metų valstybės biudžetui, kurie suderinti su Vyriausybe.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
A. Skaisgirytė: ką užsienio reikalų ministras padarė, kad sankcijos būtų stipresnės?
Lietuvos užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui pareiškus, kad naujausias sankcijų Rusijai paketas, lyginant su ankstesniais sprendimais, yra „silpnesnis, nei buvę anksčiau paketai“, prezidento vyriausioji patarėja užsienio politikai Asta Skaisgirytė teigia, jog tiek už sankcijas, tiek už Europos Vadovų Tarybos (EVT) darbotvarkę yra atsakingas ir pats ministras.
Aktualijos
UŽVERTOS SIENOS
G. Lansdbergis: po Baltijos šalių, Suomijos, Lenkijos sprendimų rusams į ES patekti sunku
Po Baltijos šalių, Lenkijos ir Suomijos sprendimų neįleisti dalies rusų su vizomis, Rusijos piliečių patekimas į visą Europos Sąjungą (ES) tapo itin apribotas, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
RUSIJOS IZOLIACIJA
G. Landsbergis: mobilizuojamiems rusams Lietuva prieglobsčio neteiks
Lietuva nesuteiks prieglobsčio rusams vien dėl to, kad jie mobilizuojami karui prieš Ukrainą, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. „Lietuva
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI;
G. Landsbergis: ES nesutarus dėl vizų rusams draudimo, regiono šalys svarstytų jų neįsileisti
Jeigu Europos Sąjunga (ES) nesutartų dėl turistinių vizų rusams neišdavimo, Lietuvos pareigūnai siūlytų regiono lygiu užkirsti kelią rusų turistams patekti į jų teritoriją, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
PARAMA UKRAINAI
G. Landsbergis: rusų pajėgos neatostogauja, Vakarai Ukrainai turi siųsti daugiau ginklų
Ukrainą užpuolusios Kremliaus pajėgos neatostogauja, todėl Vakarai ukrainiečiams turi siųsti daugiau ginklų, sako Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis.
ŽYMA
GABRIELIUS LANDSBERGIS